Атестація ASB

18-21 квітня 2019 року в місті Павлограді пройшла атестація кінологічних пошуковорятувальних розрахунків за критеріями ASB (Німеччина). У перший день атестації розрахунки здавали тест на позначення потерпілого, а провідники проходили тестування з наступних тем: долікарська медична підготовка, ветеринарна допомога, орієнтування, завалознавство, радіозв’язок. Другий день був присвячений перевірці слухняності та спритності собак, а два останніх дні були пошуковими етапами: пошук в лісі і пошук на техногенному завалі.

Ця подія супроводжувалася цікавими зустрічами і спілкуванням, як зі старими знайомими і колегами, так і з новими членами ССКУ. Напевно, немає нічого приємнішого і кориснішого, ніж час, проведений в колі однодумців і друзів.

Величезна подяка Павлоградської команді, за те, що вже вкотре приймає на своєму полі всіх бажаючих пройти атестацію і влитися в ряди кінологіврятувальників. Подяка всім без винятку – за організацію і допомогу, за підтримку і привітність, це дуже важливо знати, що навколо не твої конкуренти, а надійний тил і підтримка.

Спасибі нашому судді Трубчанінову Анатолію Миколайовичу за стійкість, неупередженість і терпіння! Спасибі помічникам статистам, переносникам, людям в групі і глядачам.