Здача нормативу IPO-R

17-18 лютого 2018 року на підготовчій базі Спілки Самаритян Кінологів України – у Спортивно-Кінологічному Центрі «УКРТРАНС» пройшли перші в цьому році іспити з нормативу IPO-R . Суддя іспиту – суддя FCI, голова ССКУ Анатолій Тубчанінов.

Іспит на техногенному завалі IPO-R RH-T складали вісім учасників (рівень А – дві пари, рівень В –шість пар), з них шість успішно виконали завдання. Пошук у лісі IPO-R RH-FL проводили чотири пари (рівень А – три пари, рівень В – одна пара), три з них успішно виконали завдання.

Цей захід проводився у рамках договору про співпрацю між ССКУ та Державним підприємством “Мобільний рятувальний центр ДСНС України”, тому наші волонтери мали ще одну чудову можливість побачити роботу професійних рятувальників, поспілкуватись та обмінятись досвідом. Також це була прекрасна нагода познайомитись ближче та зробити невеликий Team Building для подальшої плідної співпраці.

Нам особливо приємно відзначити, що найкращий результат на техногенному завалі та у лісі, рівня В, показала Ольга Бібікова, член Спілки Самаритян Кінологів України, а тепер уже співробітник кінологічного підрозділу ДСНС України, зі своєю собакою-метисом Клюква.

Вітаємо всіх учасників і вже чекаємо наступного спільного тренінгу!